10-19 вересня у місті Гнівань тривав міський творчий конкурс  «Енергоефективність і енергозбереження очима школярів Гніванської ОТГ»  у рамках проекту Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Проект фінансується Європейським Союзом у рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP). Реалізацію проекту здійснюють Гніванська міська рада у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».

Школярі Гніванської ОТГ мали змогу позмагатися у номінаціях малюнків та фотографій за пріоритетними темами енергоефективності, енергозбереження та захисту навколишнього середовища.

В результаті Гніванська міська рада отримала 168 конкурсних робіт від учнів Гніванської ОТГ. Усі вони демонструють блискучий талант дітей та головне їх глибоке розуміння сьогодення та майбутнього.

За підсумками конкурсна комісія визначила 9 переможців у номінаціях:

• Номінація «малюнки серед учнів 1-5 класів»:

І місце - Кульбачук Валерія, учениця 5 класу Демидівської ЗОШ І-ІІ ст.;

І місце - Щупак Назар, учень 2-В класу Навчально-виковного комплексу «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №2»;

ІІ місце - Бригадир Андрій,  учень 4-Б класу Навчально-виковного комплексу «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №2»

ІІІ місце - Носульський Володимир, учень 3 класу Демидівської ЗОШ І-ІІ ст.

• Номінація «малюнки серед учнів 6-11 класів»:

І місце - Яблочнюк Анастасія, учениця Альтернативної СЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. А. С. Макаренка розвитку здібностей дитини;

ІІ місце - Платова Олександра, учениця 8-В Навчально-виковного комплексу «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №2»;

ІІІ місце - Подюченко Руфіна, учениця Грижинецької ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІІ місце - Шишкова Анна, учениця  10 класу Могилівської ЗОШ І-ІІІ ст..

• Переможець номінації «фотографії серед учнів 6-11 класів» - Акопян Арсен, учень 9-В Навчально-виковного комплексу «ЗШ І-ІІІ ступенів – гімназія №2».

Вітаємо переможців конкурсу та дякуємо усім учасникам конкурсу за старання і активну участь у конкурсі.

Переможці конкурсу були нагородженні цінними подарунками із головної сцени святкування Дня міста та Відкриття тижня сталої енергії у м. Гнівань 22 вересня.

Усі учасники конкурсу отримають у подарунок солодощі від організаторів.

Захід проведено у рамках реалізації проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».