gov.ua
державні сайти України

Увага! Міжнародна культурно-просвітницька поїздка "Європейська співдружність"

Дата: 07.12.2018 12:23

З 4 по 12 травня 2019 року відбудеться Міжнародна культурно-просвітницька поїздка "Європейська співдружність" до Польщі, Німеччини, Нідерландів, Бельгії, Люксембургу. Взяти участь у зазначеній поїздці запрошуються представники районних, міських, обласних державних адміністрацій, співробітники медичних, культурно-освітніх, соціальних закладів, співробітники, учні, студенти навчальних закладів, громадських організацій тощо.

Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників поїздки. Учасникам поїздки необхідно мати біометричний паспорт для виїзду за кордон або оформлену шенгенську візу.

Просимо проінформувати зацікавлені структурні підрозділи, рійонні державні адміністрації, виконавчі комітети міських рад, органи місцевого самоврядування, співробітників медичних, культурно-освітніх, навчальних закладів, ЗМІ, інших організацій та установ соціального та гуманітарного напрямку діяльності про зазначену вище поїздку.

Додаткова інформація та попередня реєстрація відбуватиметься за телефонами: (044) 501-01-15, (067) 407-77-98, (097) 908-52-28, (050) 447-49-68, (093) 214-64-17.

Вінницька ОДА, Управління культури і мистецтв