Саме за такою темою сьогодні  у м.Вінниця проходить Міжнародна конференція.

Метою заходу є підвищення ефективності управління системою освіти територіальних громад України шляхом поширення досвіду та кращих практик країн Вишеградської четвірки.

Учасниками конференції є представники органів місцевого самоврядування, органів влади, сфери освіти, громадськості та інших зацікавлених осіб, а також партнери та експерти проекту з різних країн Європи.

Від Гніванської ОТГ участь у конференції беруть: міський голова Володимир Кулешов, заступник міського голови Олена Яковець та начальник міського відділу освіти Лілія Капула.

Міжнародна конференція є підсумковим заходом у рамках однойменного проекту, який реалізовує ГО «Ресурсно-інформаційний центр «Громади Вінниччини» у Вінницькій області за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду. Партнерами проекту є вісім організацій з України,  Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини.