Команди Гніванської ОТГ взяли участь у спортивних змаганнях з футзалу

Дата: 14.01.2019 09:56

Змагання з футзалу. Сьогодні відбувся чемпіонат Гніванської ОТГ з футзалу. У змаганнях взяли участь 6 команд, які в боротьбі за призові місця показували чудову фізичну форму та майстерність. Дякуємо всім за участь.

Третє місце зайняла команда «Гнівань 30 +»,  друге місце - «СЗБ». Переможцями змагань стала команда «Бордю» за що отримала  титул «Чемпіон Гніванської ОТГ». Вітаємо кращого бомбардира чемпіонату Олега Рогозянського! Окрім грамот за зайняті призові місця команди отримали грошову винагороду від міського голови Володимирав Кулешова та голови ГО «Гніванчани» Анатолія Дрозда. Хочемо відмітити гарну організацію змагань членами ГО «Спортивна рада Гніванської громади» Олександром Цехмейстром, Сергієм Нижником та  Русланом Крепостняком, . А командам, яким сьогодні не пощастило - «Граніт» Могилівка та «Подільська Гвардія» - везіння у наступних турнірах!