Нещодавно  у м.Вінниці відбулося урочисте нагородження переможців і призерів обласних турнірів з міні-футболу (футзалу) серед дітей 2006-07, 2008, 2009 років народження. У заході взяли участь 300 юних спортсменів з 30 команд області, одна із них була наша ФК "Гнівань", чим дуже пишаємося!

Нагороджував чемпіонів заступник голови облдержадміністрації О. Крученюк, начальник управління фізичної культури та Управління фізкультури і спорту Вінницької ОДА С. Чернявський, голова Комітету фізичної культури і спорту міськради С. Краєвський та президент обласної асоціації з міні-футболу Д. Руденко.

Знову і знову бажаємо нашим юним футболістам й надалі прославляти нашу славну громаду! Здобувати нові перемоги і висоти! Цікавих, насичених ігор та змагань!