17 січня у Могилівській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання педагогічної ради у вигляді круглого столу на тему: "Особистісно орієнтоване виховання, як умова формування в учнів життєвого потенціалу".  Школа була і залишається тим єдиним соціальним інститутом, завданням якого є захист прав кожної дитини, забезпечення повноцінного особистісного розвитку учня. Сьогодні у педагогічній науці на особливу увагу заслуговує особистісно-орієнтований підхід, який має на меті створення нових механізмів навчання та виховання та ґрунтується на принципах глибокої поваги до особистості, самостійності особи, врахування індивідуальності (неповторності).

Саме цьому приділили увагу на педраді учителі школи. Надіємось, що це сприятиме кращому взаєморозумінню між учителем та учнями.