Вчора, 17.01.2019 року, в ДНЗ №3 «Сонечко» відбулося чудове свято «Святки від Різдва до Водохреща». Вихованці садочка підготували цікаву виставу, присвячену новорічно-різдвяним традиціям і звичаям. З імпровізованої сцени лунали дитячі вірші, пісні й танці, посівали, колядували та щедрували. А також дітки подивились мультик про Зірочку, що є символом Різдва.

А під кінець свята коляду заспівали працівники разом із директором дитячого садочка Мариною Яросевич та керівником відділу освіти Лілією Капулою.

Особливим стало те, що від членів Громадської організації «Друзі Європи» - наших партнерів із дружньої Гміни Сухи Ляс (Польща), ВКОТРЕ дітки отримали подарунки - чудові іграшки на різні вікові групи, адже саме ця організація взяла під патронат один із садочків нашої громади – садочок №3. Радості діток не було меж!

Щиро дякуємо ГО «Друзі Європи» за виявлену доброту і турботу про наших маленьких гніванчан!

Нагадаємо, що раніше ця Громадська організація уже передала садочку №3 сучасний новий екран для проектора та переносну музичну колонку, що лунає на весь садочок.