Турнір пам’яті директора Жмеринської ДЮСШ Бориса Чернеги відбувся 26 січня у м. Жмеринка серед дитячо-юнацьких команд 2010-2011р.н. Цього разу на полі зустрілися 6 команд – дві команди з м.Жмеринка, НАША ФК «Гнівань», ФК «Темп» (м.Вінниця), ДЮСШ м.Деражня та спортсмени районної гімназії з м.Шаргорода.

Усі учасники показали високий рівень підготовки та видовищну гру, у підсумку результати розподілилися наступним чином: золото турніру виборола наша команда ФК «Гнівань» (наставник Олександр Цехмейстер та Сергій Нижник), срібло підкорила команда Жмеринка-1, бронзу здобули футболісти із міста Шаргород.

Головний спеціаліст відділу у справах сім’ї, молоді та спорту В. Малюшицький та директор дитячої юнацької спортивної школи, майстер спорту України Ю. Хлібойко вручили командам медалі, грамоти, вимпела, цінні та солодкі подарунки.

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!!!  ПИШАЄМОСЯ ВАМИ!!!

Бажаємо вам і в подальшому перемог!