Диско 80/90-х повертається!!!

Дата: 28.01.2019 16:13

Починаємо відновлювати старі-добрі традиції, коли «диско-паті» проводилося в Міському будинку культури. Давно це було. Але, чому б не повернути традицію зустрічатись в теплому колі друзів, пританцьовуючи під хіти 80-90-х?

Тому 26 січня 2019 року в Гніванському міському Будинку культури відбулася ретро-дискотека під назвою «Золоті 80/90-ті». Витанцьовували, співали й веселились, згадуючи мелодії 80-90-х! Родзинкою вечора стали цікаві розваги та конкурси, в яких взяли участь усі охочі.

Дякуємо усім організаторам – КЗ «Калина», артистам, музикантам та працівникам культури, які створили це свято для вас!

А особливо хочемо подякувати, вам, мешканцям та гостям заходу! Без вас би ретро-дискотека не відбулася!

Надіємось, що ця традиція буде мати продовження і вже незабаром ми знову зустрінемось на танцполі!