У лютому місяці 2019 року Тиврівським районним сектором ГУ ДСНС України у Вінницькій області буде проведено пожежно-профілактичні відпрацювання на території м. Гнівань у зв’язку із аналізом стану пожежної безпеки об’єктів різних форм власності  та  житлових  будинків  громадян станом на 31 січня 2019 року.

На території Тиврівського району виникло 7 пожеж проти  14 в 2018 році. Матеріальні збитки від пожеж за цей рік склали 286 500 грн. проти 638 254 грн. в 2018 році, що на 222,7% менше. Внаслідок пожеж на території Тиврівського району за  січень 2019 р. загинуло 3 людини, а саме 01.01.2019 р. 1 особа на території Тростянецької сільської ради внаслідок отруєння оксидом вуглецю, 30.01.2019 р. 1 особа на у м. Гнівань  в наслідок необережності під час куріння. 19 січня у смт. Сутиски під час пожежі, яка виникла через вибух газового балону був травмований 44-річний власник домоволодіння. Чоловік отримав 68% опіків тіла ІІ та ІІІ ступенів. 29 січня від отриманих травм загинув у Вінницькому опіковому центрі.

Серед основних причин пожеж на території Тиврівського району у 2019 році 3 пожежі складає порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей, 2 пожежі через необережність під час куріння, 1 пожежа через необережне поводження з вогнем, та 1 пожежа через неправильне влаштування та несправність газових приладів.

Виходячи з вищенаведеного та з метою покращення протипожежного захисту населених пунктів та об’єктів м. Гнівань, попередження загибелі людей на пожежах будуть проведені пожежно-профілактичні заходи на території м. Гнівань.