У лютому місяці 2019 року будуть проведені профілактичні заходи щодо попередження травмування та загибелі людей на водних об’єктах міста Гнівань.

Впродовж 2018 року на території Тиврівського району загинула одна людина. 06.08.2018 року о 17 годин 59 хвилин на пункт зв’язку  ДПРЧ-6 м. Гнівань поступило повідомлення від чергового Гніванського ВП Жмеринського ВП про те, що в Тиврівському районі м. Гнівань вул. Соборна знайдено в штучному водоймищі тіло чоловіка без ознак життя. Загиблим виявився 71-річний житель м. Гнівань. Попередня причина – нещасний випадок.

Виходячи з вищенаведеного та з метою захисту населення на водних об’єктах  м. Гнівань будуть проведені профілактичні заходи на території м. Гнівань.