"Місцеві податки і збори та прийняття рішень органами місцевого самоврядування про податки на 2020 рік" - тема семінару для представників фінансових служб ОТГ Вінниччини, який вчора відбувся за сприяння Вінницького ЦРМС та підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe. Представниками від нашої громади були: начальник та спеціаліст фінансового відділу, начальник відділу з ЖКГ та благоустрою.

Учасників семінару привітав Олег Левченко  - директор Центру. Під час зустрічі представники громад області ознайомились із принципами державної регуляторної політики та механізмами оприлюднення регуляторних актів через відкриті дані, а також з практичними аспектами встановлення ОМС місцевих податків і зборів - про це розповіли Олеся Данілова - завідуюча сектору Державної регуляторної служби у Вінницькій області, а також Наталя Рудик - головний спеціаліст Служби.Інна Святна - радник ВЦРМС з місцевих фінансів розповіла про актуальні зміни Податкового законодавства та пояснила пропозиції і зауваження до рішень, прийнятих у 2018 році. В ході зустрічі учасники обговорили профільні новації та отримали відповіді на запитання від експертів.