Швидко плине час, але він не зітре з пам'яті українського народу події, які сталися на Майдані 18 – 20 лютого 2014 року.

Фото без опису

 «Герої не вмирають!» - саме такими словами ми вже п'ять років поспіль згадуємо тих хоробрих і небайдужих людей, які загинули на Майдані протягом зими 2013- 2014 років. Вони - наш  біль і наша гордість. Ми дякуємо їм за героїчний подвиг і сміливість. 

 З метою увічнення пам’яті і  вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права та свободу людини, у навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа  I-III ступенів-гімназія №2» м. Гнівані сотні паперових  янголів розмістили на імпровізованому небі.

Янголи – це загиблі на Майдані, які оберігають українське небо. Вони білого кольору, який символізує чистоту наших помислів і  нашої пам'яті. 

Участь в акції «Янголи Небесної Сотні» брали учні, батьки, вчителі.

 Учитель історії, краєзнавець і безпосередній учасник тих   буремних подій боротьби за незалежність О.І. Коваль  представив ілюстративно-документальну виставку «Українці – нація героїв», матеріали якої розповіли про долі простих українців, їх подвиги. 

Фото без опису