21 лютого традиційно відзначається Міжнародний день рідної мови. Наша українська мова – одна з найбагатших і наймелодійніших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як народний символ українців, її порівнюють зі співом солов'я, бо лине вона, як ніжна пісня співучої пташки.

Не оминули стороною це свято й учні та вчителі шкіл громади. Наприклад, в НВК було проведено заходи, до яких долучились учні старших класів школи. Одним із таких заходів була акція-квест «Знищимо суржик – збережемо рідну мову», який підготувала учитель української мови та літератури Григорук Н.Д. для учнів 8-В класу, де дві команди учнів змагалися за першість, виконуючи завдання на знання української мови.

А  вчителі української мови та літератури Кудирко І.О. та Мельник Н.В. для учнів 10-11-х класів провели круглий стіл на тему: «Говорити українською – це модно?»

Пишаємося, що ми живемо в Україні та спілкуємося нашою рідною мовою!