Вже стало традицією вшановувати пам'ять брацлавського полковника Данила Нечая. З ініціативи краєзнавців школи №2 та вихованців гуртка "Джура" цей захід став Всеукраїнським. Учні школи разом із учнями шкіл області під керівництвом отамана-полковника Коваля О.І., полковника Воловодюка В.В., голови громадської організації "Молода Подільська Січ" Шпак В.Х., воїнами ЗСУ, товариством "Айдар" та іншими 21 лютого цього року провели урочистий мітинг біля пам'ятника Данилу Нечаю у селі Красному.

Рій "Єдність" гімназії ніс почесну варту та виконував патріотичні пісні, а бойові мистецтва демонстрували тиврівські козаки.

Також усі учасники заходу поклонилися Нечаю на Кургані за селом Черемошне.

В організації заходу і транспортному забезпеченні взяв участь Вінницький обласний центр туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій  в особі директора Л.М. Юхновича.

Адміністрація школи