gov.ua
державні сайти України

Вперше в Гніванській ОТГ відбувся огляд художньої самодіяльності

Дата: 27.02.2019 16:55

26 лютого 2019 року вперше у Гніванській ОТГ було проведено міський етап фестивалю вчительської та учнівської творчості «Проліски надії - 2019», у якому взяли участь творчі колективи шкіл територіальної громади.

Учасники заходу мали гарну можливість продемонструвати свої здобутки та власний світ захоплень, високий професіоналізм, майстерність, творчість. Хореографічні постановки, вокальні номери, літературні та музичні композиції, театральні постановки, інструментальні виступи заворожили  присутніх.

Члени журі відзначили та високо оцінили феєрію талантів, різножанровість концертної програми, високий рівень підготовки та майстерності вчителів та їхніх учнів.
Фестиваль «Проліски надії» відкриває чимало нових талановитих імен, творчих колективів та гарних виконавців.

Гніванський міський відділ освіти