Загальношкільні батьківські збори в НВК

Дата: 24.04.2019 16:01

19 квітня 2019 року в навчально-виховному комплексі відбулися загальношкільні батьківські збори. Розпочалася зустріч педагогів та батьків виступом учнівського хору.

Директор школи І.К.Бондарчук представила до уваги батьків ще й виставу "Фараони" за мотивами п’єси О.Коломійця, ролі якої виконували учні гімназії.

О.Б.Демчук, заступник директора з виховної роботи, розповіла про проблему жорстокості та агресивності серед школярів. Доповнили її виступ  О.М.Кришталь, соціальний педагог НВК, яка розповіла про проведене серед учнів дослідження щодо ризиків виникнення різних форм насильства серед дітей та над дітьми, та Дубинець К.Є., практичний психолог НВК, яка розповіла про проведення заходів, спрямованих на профілактику та попередження жорстокого поводження, булінгу та мобінгу.

Для батьків та вчителів навчально-виховного комплексу головою громадської організації "Центру Промінь надії" Ольгою Бобрусь був проведений тренінг  з питань булінгу, кібербезпеки та секстингу.

Адміністрація школи