Подяка підприємцям Гніванської ОТГ за допомогу в привітанні одиноких людей

Дата: 24.04.2019 16:10

Шановні мешканці Гніванської ОТГ! Завдяки добрим серцям підприємців Гніванської ОТГ стало можливим привітати з Великоднем 89 одиноких людей похилого віку, що перебувають на обслуговуванні Гніванського центру соціальних послуг «Джерело» та сформувати для них святкові продуктові набори. Щиро дякуємо Гречко Л. М., Лабунцю Ю. І., Блонському А. В., Неживенко О. Ф., Бабієць О. Г.,  Філіпенку В. Г., Резанко Р. В.,  Войтко П. П., Леніку А. М., Пахольчаку В. Д.,  Поляруш М. А., Козаковцеву В. С., Романюку А. Д., Надразі І. П.,  Кудирку О. М., Берещуку В. О.,  Смоляк А. В., Кушнір Л. С., Пухальській Т. А., Арутюняну В. А.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ?µ???° ?? ?? ???????µ???µ??????

Від міського голови Кулешова В.В. та дирекції Гніванського центру соціальних послуг «Джерело» також висловлюємо подяку колективу за проведену роботу з формування та доставки святкових продуктових наборів для одиноких людей похилого віку: Харченко Тамарі Феодосіївні, Одаховській Галині Іванівні, Фурман Оксані Вікторівні, Барчук Раїсі Василівні, Ігнатовій Анелії Вікторівні, Чорній Ользі Володимирівні, Тріполко Людмилі Василівні, Гончаренко Світлані Василівні, Губиліт Наталі Іванівні , Мосенз Альоні Володимирівні, Далахажиєвій Наталі Петрівні, Романюк Світлані Анатоліївні.

Дорогі колеги! Дякуємо Вам за самовіддану працю, добрі серця, терпіння і мудрість, яку ви проявляєте кожного дня, виконуючи свій професійний обов`язок. Бажаємо Вам здоров`я, радості та злагоди у родинах! Радісного Великодня!

Валентина Компанець