gov.ua
державні сайти України

"ЖИВІ КВІТИ ЗАМІСТЬ ПЛАСТИКУ!" - звернення міського голови

Дата: 02.05.2019 10:48

Шановні жителі нашої громади! Наближаються поминальні дні, в які прийнято згадувати про своїх рідних та близьких, яких, на превеликий жаль, вже немає поруч з нами. Традиційно до цих днів активно проводиться упорядкування могил. Задумайтесь - які квіти любили Ваші близькі - пластикові чи живі?! Задумайтесь - наскільки Ви шануєте пам`ять про своїх рідних?! Як краще: посадити живі квіти чи встромити в могилу китайську дешеву пластмасу, яка в майбутньому буде отруювати наші українські землі! МОЯ РОДИНА ОБИРАЄ ЖИВІ КВІТИ! ПРИЄДНУЙТЕСЯ!

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?»?????? ??????????, ???±??????, ???µ???µ???? ?? ???° ???»?????µ

З повагою Володимир Кулешов