У Гнівані провели на службу в ЗСУ ще одного призовника

Дата: 14.05.2019 10:03

13 травня в кабінеті Гніванського міського голови було урочисто проведено на строкову службу в Збройні Сили України Орлова Ігоря Олеговича 1996 р.н. Міський голова В. Кулешов та голова ГО «Гніванчани» А. Дрозд побажали хорошої служби, вірного служіння українському народу та за традицією вручили грошові подарунки від міської ради та громадської організації. До привітань також долучились депутати та працівники міської ради.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 2 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ???±?????? ?? ?? ???????µ???µ??????

З гордістю провести до армії свого сина та онука також прийшла династія Вигорчуків – батько та дідусь, які у свій час теж пройшли строкову службу, набули знань та досвіду, яким поділилися зі своїм майбутнім солдатом.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 4 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????, ???±?????? ?? ?? ???????µ???µ??????
Ще раз бажаємо тобі легкої служби, Ігоре!