В нелегкому протистоянні українці вибороли перемогу над потужною командою західних сусідів 1:0. Гол? який приніс перемогу? забив голова Брацлавської ОТГ Віталій Мазур, а мер Чорткова Володимир Шматько майстерно захистив свої ворота «на нуль». Про перебіг подій ми попросили розповісти капітана команди мерів України, Гніванського міського голову Володимира Кулешова.


Товариський матч, в рамках підготовки до Чемпіонату Європи 2020, відбувся 27 травня у місті Тихи (Польща). Труднощі були не тільки в тому, що збірна мерів Польщі є досвідченою та однією з найкращих команд мерів в Європі, а й через те, що за два дні до матчу, 25 травня, збірна мерів України брала участь у київському кубку Віталія Кличка, в якому ми здобули впевнену перемогу 3:0 над збірною мерів Молдови. Потім доба на переїзд (1100 км) з Києва до м. Тихи у Польщу і відразу гра. Протистояння з поляками в нас принципові. У 2012 році на чемпіонаті Європи, який відбувався саме у місті Тихи, в останньому матчі ми грали зі збірною Польщі. За 5 хвилин до закінчення ми перемагали 3:1, але суддя призначив два сумнівних пенальті в наші ворота і - 3:3. Як результат, ми посіли на ЧЄ 2012 тільки 6 місце. Після цього кожна наша зустріч носить принциповий безкомпромісний характер. Так у 2016 році на Чемпіонаті Європи у Чехії (де ми посіли 4-е місце) ми перемогли збірну Польщі 4:1, у позаминулому році у Польщі ми поступилися - 1:2, а в минулому році в Одесі виграли з рахунком 5:1. Дуже приємно, що на цей раз нам вдалося отримати перемогу на польській землі і саме в м. Тихи, де в нас незаслужено відібрали перемогу у 2012 році. В той же день збірна мерів України підтримала молодіжну збірну України, яка в рамках Чемпіонату Світу проводила матч (в тому ж польському м. Тихи) проти збірної Катару і перемогла з таким же рахунком 1:0. Дякую всім колегам по збірній за довіру виводити команду в якості капітана на матчі та за те, що витрачають власні кошти і знаходять час у вихідні та відпустки для спільної справи – захисту спортивної честі України та популяризації здорового та активного способу життя. 


До речі, на початку травня ми здобули ще й срібні нагороди в «Кубку Карпат». Тобто травень видався у Збірної мерів України вдалим. Зараз триває підготовка до товариської зустрічі з чинним чемпіоном Європи – збірною мерів Словаччини, яка відбудеться 19 червня в місті Одесі під час проведення загальних зборів Асоціації міст України. Велика подяка за підтримку голові АМУ Віталію Кличку та виконавчому директору Олександру Слобожану. 
А ми бажаємо нашому меру Володимиру Кулешову та його колегам подальших перемог як у спорті, так і в роботі!