Проводи ще одного призовника до лав ЗСУ

Дата: 04.06.2019 14:31

За традицією, яка склалася в нашій громаді, проводи призовників-гніванчан на службу до Збройних Сил України відбуваються в урочистій обстановці в кабінеті міського голови. От і 3 червня до лав ЗСУ було проведено Скакуна Андрія Олександровича, 1998 р.н. Володимир Кулешов побажав з честю здобувати ази військової служби, але, щоб ніколи не довелося застосовувати їх в житті, бути гідними звання захисника України, брати приклад з українських героїв, щоб у майбутньому стати надійною опорою українського народу та вручив грошовий подарунок від міської ради та громадської організації «Гніванчани». До привітань також долучились депутати та працівники міської ради.