Кожні відвідини ювілярів старостинського округу наших сіл в День їх народження, для мене, як для старости, ВЕЛИКА ПРИЄМНІСТЬ. Адже виконуючи почесну місію вітання наших ювілярів від імені міського голови, депутатів міської ради, громадської організації "Гніванчани" та від усіх мешканців села, відчуваю до них синівські почуття любові, вдячності, шани та поваги.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 2 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ???»???±?°????????, ?? ???????µ???µ??????

Адже їхньою невтомно працею, їхніми руками створювалося усе, що є сьогодні фундаментом розвитку громади... Сьогодні мав щастя вітати з 90-річчям матусю моєї однокласниці Лєночки ГУДЗИК - Ольгу Леонтіївну ГУДЗИК. Все своє життя ця жінка віддала важкій праці на бурякових полях рідного колгоспу. Вона дала життя двом донечкам, вже має одного пра-правнука. Гарно вітали ювілярку 90-річна сваха Лідія ПУСТОВА, яку ми також вітали в минулому році з ювілеєм, діти, зяті, онуки, родичі та сусіди. Радів, що серед родичів ювілярки два моїх колеги по службі в міліції Гриша ПУСТОВИЙ та Сергій БАСАНЕЦЬ. Вони були справжніми правоохоронцями і ювілярка цим пишається. З задоволенням приєднався до їхніх вітань... Сьогодні також святкує своє 80-річчя Могилівчанка Галина Артемівна ДЖОГА. Все своє життя вона трудилась на Гніванському цукровому заводі. Її гордість - це дві її донечки Світлана та Жанна. А ще вона дуже пишається своїм зятем Миколою Господарем, нашим земляком, якого сьогодні знають не тільки мешканці Демидівки та Могилівка, але, переконаний, усі мешканці міста Гнівані. Галина Артемівна, не дивлячись на нещодавно перенесений мікроінсульт, гарно зустрічала гостей та щиро дякувала міській раді, старостинському округу за вітання... Ще раз хочу привітати ювілярок з Днем народження та побажати їм здоровя, миру, радості від дітей, онуків, правнуків та пра-правнука. Живіть довго, адже сьогодні ми домовились, а Ви пообіцяли, що обов'язково будемо збиратись за святковим столом на ваших чергових ювілеях, через кожні п'ять років, в тому числі в 95 і в 100 років.

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 6 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ???»???±?°????????, ?»?????? ??????????