Засідання постійних комісій напередодні сесії міської ради

Дата: 24.07.2019 16:47

Напередодні чергової сесії Гніванської міської ради відбуваються засідання постійних комісій міськради. Питання бюджету громади та виділення коштів 23 липня розглядала постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва. Питання гуманітарного характеру розглядає комісія з діяльності у сфері освіти, культури, охорони здоров’я, фізкультури і спорту. Сьогодні відбулося засідання постійної земельної комісії, на якій члени комісії розглянули, детально вивчили, обговорили та надали свої пропозиції щодо питань, які будуть винесені на сесію.