На території Гніванської міської об’єднаної територіальної громади впроваджується проект «Бюджет участі-2019» із загальною вартістю 200000 грн. Для жителів громади є нагода  до 30 вересня подати проекти,  які будуть реалізовані коштом місцевого бюджету.

Бюджет участі - це унікальна можливість для громади створювати власні ініціативи покращення своєї громади за місцеві бюджетні кошти. Маєте соціально-важливі ідеї? Ми готові їх реалізувати! Збирайте однодумців, створюйте власні проекти та беріть участь у проекті «Громадський бюджет 2019». Новий дитячий майданчик, простір для відпочинку молоді, квітучий сквер чи велопарковка? Вирішувати саме вам!

Для цього НЕОБХІДНО:

– заповнити бланк-заяву, що розміщена на офіційному веб-сайті міста у розділі «Громадський бюджет 2019», або на офіційній платформі або у паперовому вигляді в пунктах подачі проектів, а саме: бібліотеках м.Гнівані, сіл Грижинець, Могилівки та Демидівки;

– зібрати не менше 20 підписів на підтримку проекту.

Загальний обсяг видатків для реалізації проектів у 2019 році складає 200 тис. грн. Максимальна вартість одного проекту – 200 тис. грн.

Типи проектів:

• Безпека та громадський порядок
  • Велоінфраструктура
  • Дорожнє господарство
  • Житлове господарство
  • Засоби масової інформації
  • Комунальне господарство
  • Культура
  • Навколишнє середовище
  • Освіта
  • Охорона здоров'я
  • Соціальний захист
  • Спорт
  • Телекомунікації, зв’язок та інформаційні технології
  • Транспорт

Вимоги до проекту:

1) проект не повинен суперечити чинному законодавству України;

2) реалізація проекту має належати до компетенції виконавчих органів Гніванської міської ради;

3) реалізація проекту планується на території Гніванської ОТГ, на території будівель (приміщень) загального користування та об’єктів соціально-культурної сфери комунальної форми власності та відповідати затвердженій містобудівній документації;

4) реалізація проекту не повинна порушувати прав інших осіб;

5) проект повинен бути реалізований протягом одного бюджетного року і спрямований на кінцевий результат.

Подані проекти опрацьовує Координаційна рада з питань Бюджету участі.

Проекти, які отримають позитивну попередню оцінку, будуть розміщені для голосування на офіційному сайті міста в розділі «Громадський бюджет 2019» та у пунктах супроводу проектів. Кожен мешканець громади зможе проголосувати не більше, ніж за три різних проекти зручним для себе способом: або в електронному вигляді на офіційному веб-сайті міста  або ж у  пунктах супроводу проекту.

Нагадуємо, що прийом проектів триватиме до 30 вересня.

Більш детальну інформацію про Бюджет участі, про вимоги написання проектів, подання, голосування та визначення переможця, ви можете дізнатись із «ПОЛОЖЕННЯ про громадський бюджет (бюджет участі) у Гніванській ОТГ»

БЛАНКИ ТА ІНСТРУКЦІЇ

Бланк-заява форма подання проект

- Бланк для голосування