Учора відбулася чергова робоча зустріч по узгодженню двох грандіозних проектів, які реалізуються в нашій громаді, а саме: реконструкція підстанції та ліній електропередач по місту ( приблизна вартість 400 млн грн, проект перебуває на стадії виконання) та ремонт дорожнього асфальтового покриття автодороги Вінниця - Тиврів по вул. Соборній, Терешковій та Вінницьке шосе (вартість 74 млн грн, по проекту оголошується тендер).

Фото без описуНеобхідність такої зустрічі виникла через збільшення ширини проїзної частини дороги і, як наслідок, зменшення відстані до підземних мереж електропередач, які прокладаються. В результаті виникла загроза для реалізації першого чи другого проекту. Було прийнято рішення про звернення міського голови до керівництва АТ "Вінницькогообленерго", щодо надання обґрунтування можливості ремонту асфальтового покриття дороги (за новим проектом) відповідно прокладених під землею кабельних мереж електропостачання. Вчора, після даного узгодження Службою місцевих автомобільних доріг був оголошений міжнародний тендер (конкурс на визначення переможця з будівницта автошляху) на ділянку дороги 3,3 км по вулицях міста, а саме: Вінницьке шосе, Соборна та Терешкової. Також Володимир Кулешов повідомив листом Службу місцевих автомобільних доріг про готовність зливової системи збору поверхневих вод до експлуатації, яку нещодавно міська рада відремонтувала. Це була необхідна умова оголошення тендеру по даній ділянці дороги.