Нещодавно в с. Демидівка було заасфальтовану одну із проблемних ділянок дороги, а саме вулицю, яка зв’язує між собою сільський будинок культури, ДНЗ, церкву та школу. Але на самій території школи залишилася бетонна доріжка, яка вже дуже давно потребувала ремонту. За ініціативи директора школи Дембовської Наталі Олександрівни та з допомогою меценатів дана проблема буде усунена.

Директор школи звернулася до асфальтного заводу, який розміщений на території Демидівського кар’єру, з проханням про надання асфальту. Керівництво заводу їй не відмовило та пообіцяло надати дві машини асфальту. Щебінь для формування основи доріжки надав комерційний директор ТОВ "Демидівський граніт" (депутат міськради) Володимир Прідолоба. Саму ж роботу виконують місцеві активісти на чолі з директором школи Наталією Дембовською та депутатом міської ради Анатолієм Поліщуком. Однак, для якісного укладання асфальту потрібна спеціальна техніка. З цим питанням Анатолій Поліщук звернувся до міського голови. Володимир Кулешов прибувши на місце робіт, попередньо вирішив дане питання. Загальними зусиллями доріжка буде заасфальтована без витрат бюджетних коштів.