Виконком Гніванської міської ради повідомляє про те, що сплата земельного податку за користування земельними ділянками, що перебувають у власності громадян (присадибні земельні ділянки), це один з джерел наповнення місцевого бюджету. Згідно податкового законодавства його сплата є обов'язковою.

Даний податок платиться відповідно до податкового повідомлення протягом 60 днів після його отримання на рахунок місцевого бюджету. У разі його несплати до землевласника застосовується штраф та нараховується пеня. Щоб уникнути непорозумінь просимо Вас в зазначені вище терміни сплатити земельний податок. В разі відсутності направленого податкового повідомлення та питань, пов’язаних з нарахуванням, за додатковою інформацією Ви можете звернутись в відділ з земельних та житлово-комунальних питань виконкому Гніванської міської ради, або в Тиврівське відділення Вінницької обласної державної податкової інспекції.

Дякуємо за розуміння!