"Розвиток старостинського округу - основа успішної громади"

Дата: 11.09.2019 09:19

Вінницький Центр розвитку місцевого самоврядування Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe запросив представників старостинських округів ОТГ та сільських голів громад Вінниччини відвідати Гніванська об'єднана територіальна громада, старостинський округ сс. Демидівки та Могилівки, обговорити механізми їх розвитку, поділитись досвідом розбудови громад. Модератором заходу "Розвиток старостинського округу - основа успішної громади" виступає Людмила Гурба - радниця з юридичних питань Центру.

???° ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 13 ???µ?»?????µ??, ?»?????? ???»???±?°????????, ?»?????? ?????????? ?? ???° ???»?????µ

Про здобутки та плани діяльності розповіли керівник старостинського округу с.Демидівка та Могилівка Юрій Мельник, голова Гніванська об'єднана територіальна громада Володимир Кулешов. В ході зустрічі учасники оглянули об'єкти інфраструктури ОТГ, подискутували про виклики, можливості та шляхи відродження сіл Вінниччини.

???° ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 2 ???µ?»?????µ???°, ?»?????? ??????????