Сьогодні на базі КЗ «Гніванська публічна бібліотека» відбулася робоча нарада бібліотечних працівників за участі міського голови Володимира Кулешова та працівників Інформаційного відділу міської ради. Головна тема засідання «Бібліотека-влада-інформація», а саме: роль бібліотеки у житті громади, визначення пріоритетних напрямків розвитку бібліотек та доступ мешканців до достовірної інформації через Центри громадських ініціатив, які нещодавно створені на базі бібліотек Гніванської ОТГ.

???° ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 4 ???µ?»?????µ???°, ?? ?????? ???????»?µ ???°???°?»???? ???????????? ?? ?????»???????????? ?????»?µ??????, ?»?????? ?????????? ?? ?? ???????µ???µ??????

Міський голова пояснив про важливість створення таких Центрів, адже не всі мешканці Гніванської ОТГ мають доступ до мережі Інтернет, щоб отримати достовірну інформацію про роботу та плани міської ради, а також не можуть надати свої ідеї та пропозиції. Відтепер всі бажаючі зможуть донести свої ідеї щодо покращення та розвитку нашої громади в режимі офлайн.

Друзі, приєднуйтеся, ваша думка важлива для нас!