22 вересня у рамках святкування  Дня міста та Тижня сталої енергії у м. Гнівань відбудеться традиційний велопробіг «ВелоEnergy» з розіграшем призів!

Цьогорічна тематика - вишиванки та українська символіка! Головний приз - сучасний спортивний велосипед, а наймолодший та найстарший учасники отримають гарантовані подарунки!

Велопробіг у програмі святкування:

12:00-13:00 – Реєстрація учасників Велопробігу «ВелоENERGY»

13:00 - 13:15 – Підготовка та старт Велопробігу «ВелоENERGY»

Учасники подолаю маршрут протяжністю 15 км. вулицями міста.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у заході! Гарний настрій та емоції гарантуємо.

Детальні інформація про усю програму святкування: https://gnivan-miskrada.gov.ua/news/1568275074/

Захід проводиться у рамках проекту «Енергоефективний Гнівань - енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Проект фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Energy та програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» та реалізується Гніванською міською радою у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».