Шановні мешканці та гості м. Гнівань!

Запрошуємо разом відсвяткувати День міста Гнівань та відкриття Тижня сталої енергії 22 вересня 2019 року.

У програмі свята на вас чекають:

11:00-13:00 - Дитяче містечко від Ресторанного комплексу «Прем’єр»

12:00-13:00 – Реєстрація учасників Велопробігу «ВелоENERGY» (вишиванки та українська символіка вітаються)

13:00 - 13:15 – Підготовка та старт Велопробігу «ВелоENERGY»

15:00 - Святковий концерт за участі дитячих та творчих колективів

Урочисте відкриття

Розіграш призів серед учасників Велопробігу «ВелоENERGY»

Розважальні локації

Розіграш традиційної лотереї «Щасливий дзвінок»

19:00Концертна програма спеціального гостя - гурт «Larus»

20:00   Дискотека

???° ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: 1 ???µ?»?????µ??, ???µ??????

Чекаємо на вас 22 вересня 2019 року у м. Гнівань, Площа Перемоги. Початок о 11:00.

Тиждень сталої енергії м. Гнівань проходитиме 22-28 вересня у рамках проекту «Енергоефективний Гнівань - енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Окрім офіційного відкриття програма Тижня сталої енергії продовжиться виховними годинами у загальноосвітніх та дошкільних закладах, а також тематичними виставками.

Проект фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Energy та програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» та реалізується Гніванською міською радою у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».