Фінансовий відділ Гніванської міської ради повідомляє, що з 1 жовтня 2019 року змінюються реквізити рахунків для сплати податків і зборів у зв’язку з їх відкриттям відповідно до вимог стандарту IBAN згідно постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 року №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка   (IBAN) в Україні».

Звертаємо увагу, що з 01.10.2019 р. до 31.10.2019р. діятиме перехідний період, протягом якого будуть активними для зарахування як старі, так і нові рахунки за стандартом IBAN, а з 01.11.2019р. – нові рахунки за стандартом IBAN у постійному режимі.

Інформація щодо реквізитів зазначених рахунків розміщена на Веб-сторінці Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області розділ «Реквізити рахунків» Веб-портал Державної казначейської служби України за адресою www.treasury.gov.ua.

Реквізити рахунків Гніванської ОТГ Державний бюджет

Реквізити рахунків Гніванської ОТГ місцевий бюджет