21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний День миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений зміцненню миру як у відносинах всередині держави, так і у відносинах між усіма державами і народами. До відзначення цього свята щороку долучається і наша гімназія. Напередодні  Дня миру загін «Милосердя» виготовив колаж «Ми за мир», керівник Г.І.Бевза.

Учні 1-Б класу, класний керівник Т.В. Ясінська,  та учні 2-В класу, класний керівник Т.С. Мельник, приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Діти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.

Для учнів 2-5-х класів протягом для було організовано фестиваль малюнків на асфальті. Приємно відзначити, що всі роботи виявилися різноплановими, яскравими, несподіваними, це був справжній феєрверк дитячої фантазії. Юні художники продемонстрували свою незвичайну уяву та неабиякий художній  талант.

2-В клас, класний керівник Т.С. Мельник

2-Б клас, класний керівник А.М. Карпенко

3-Б клас, класний керівник Т.В. Коваль

4-В клас, класний керівник І.І. Кіт

4-А клас, класний керівник О.В. Міляновська

5-Б клас, класний керівник А.П. Грабар

Під керівництвом педагога-організатора О.А. Богацької та учителя музичного мистецтва А.В. Омельянової учні 4-9-х класів провели танцювальний флешмоб "З миром у серці".

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя - це мир.

Адміністрація школи