21 вересня в усьому світі відзначається Міжнародний День миру, який був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН. Цей день присвячений зміцненню миру як у відносинах всередині держави, так і у відносинах між усіма державами і народами. До відзначення цього свята щороку долучається і наша гімназія. Напередодні  Дня миру загін «Милосердя» виготовив колаж «Ми за мир», керівник Г.І.Бевза.

Фото без опису

Фото без опису

Учні 1-Б класу, класний керівник Т.В. Ясінська,  та учні 2-В класу, класний керівник Т.С. Мельник, приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Діти власноруч виготовили  паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації.

Фото без опису

Фото без опису

Для учнів 2-5-х класів протягом для було організовано фестиваль малюнків на асфальті. Приємно відзначити, що всі роботи виявилися різноплановими, яскравими, несподіваними, це був справжній феєрверк дитячої фантазії. Юні художники продемонстрували свою незвичайну уяву та неабиякий художній  талант.

Фото без опису

Фото без опису

2-В клас, класний керівник Т.С. Мельник

Фото без опису

2-Б клас, класний керівник А.М. Карпенко

Фото без опису

3-Б клас, класний керівник Т.В. Коваль

Фото без опису

4-В клас, класний керівник І.І. Кіт

Фото без опису

4-А клас, класний керівник О.В. Міляновська

Фото без опису

5-Б клас, класний керівник А.П. Грабар

Фото без опису

Під керівництвом педагога-організатора О.А. Богацької та учителя музичного мистецтва А.В. Омельянової учні 4-9-х класів провели танцювальний флешмоб "З миром у серці".

Фото без опису

Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя - це мир.

Адміністрація школи