З метою популяризації і пропаганди питань захисту навколишнього природного середовища,  енергоефективності  та енергозбереження серед учнів Гніванської міської об’єднаної територіальної громади відбувся творчий  конкурс «Гніванська ОТГ без сміття – запорука чистого довкілля»  в рамках Тижня сталої енергії.

У конкурсі взяли активну участь такі учні НВК: Панченко Олександра , 5-А клас; Романенко  Дмитро, 5-А клас; Ковальчук Мирослав, 5-А клас; Манзенко  Матвій, 5- А клас; Швець  Ілля , 5- А клас; Поліщук  Володимир ,5- А клас; Філіпенко  Мілана, 1(5)-В клас; Кардашевська  Катерина, 1(5)-Б клас; Гаврилов  Володимир, 1(5)-Б клас; Тітор Олександр, Кувшинкін Даніель, 4(8)-Б клас; Онуфрійчук  Марія, 7-А клас;  Платова Олександра, 5(9)-Б клас; Лавренчук  Анна, 5(9)-Б клас.

Учні у своїх роботах висвітлили проблематику енергоефективності, енергозбереження, зменшення споживання енергетичних ресурсів, запропонували використання альтернативних джерел енергії (сонце, вітер, сміття). Конкурсні роботи учнів передано до Гніванської  міської ради та Громадської організації «Єврорегіон «Дністер».

Організаторами конкурсу буде розглянуто представлені конкурсні роботи та визначено переможців. Нагородження переможців Конкурсу за номінаціями пройде 22 вересня 2019 року  під час святкування відкриття Тижня сталої енергії в м. Гнівань.

Адміністрація школи