А ми продовжуємо інформувати про те, як у Гніванській ОТГ минув Тиждень сталої енергії 22-28 вересня!

У Загальноосвітній школі с. Могилівка протягом Тижня сталої енергії було проведено  ряд виховних заходів на теми популяризації дбайливого ставлення до навколишнього середовища та енергоощадного виховання, а саме:

• Виховна година «Збережемо Землю» для учнів 7 класу, проведена вчительки Наталії Марчук;
  • Виховна година «Екологічна ситуація в світі» для учнів 8 класу від  вчительки Тетяни Химич;
  • Виховна година «Збережемо природу України» для учнів 3 класу, вчитель Мар’яна Ткачук;
  • Виховна година «Екологічні проблеми,що стоять сьогодні перед Україною» для учнів  5го класу, яку провела  учениця 9го класу Саєнко Дана.

Дякуємо чудовому колективу педагогів та небайдужим учням за активну участь та проведення заходів приуроченим Тижню сталої енергії Гніванської ОТГ.

Тиждень сталої енергії проходить у м. Гнівань протягом 22-28 вересня у рамках реалізації проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Проект фінансується Європейським Союзом у рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP). Реалізацію проекту здійснюють Гніванська міська рада у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».