Викликає велике захоплення відношення до людей похилого віку, інвалідів, сімей, які перебувають у складних обставинах, що проживають у селах Демидівка та Могилівка директора ТОВ « Демидівський граніт» Толкача Петра Івановича та заступника, комерційного директора Прідолоби Володимира Михайловича, що також є депутатом Гніванської міської ради.

На изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, еда и в помещении

Завдяки цим людям, що вже багато років співпрацюють з соціальними робітниками Тішковою Ніною Іллівною та Гончаренко Світланою Василівною, були закуплені подарунки для одиноких людей похилого віку, для матері загиблого солдата Шептицької Валентини Митрофанівни та вдови Шептицької Інни Володимирівни, а також важкохворих людей, що проживають у цих селах.

На изображении может находиться: 1 человек, еда

Дуже вдячні люди керівнику ТОВ «ОДЕМО» Дмитруку Назару Сергійовичу за його постійну благодійну допомогу людям похилого віку с. Демидівки та Могилівки. Сьогодні він порадував бабусь та дідусів, вручивши кожному гарні грошові подарунки.

На изображении может находиться: 1 человек, стол и в помещении

На изображении может находиться: 1 человек, в помещении