До свята Покрови та Дня захисника України, яке відзначають 14 жовтня, у 4-Б класі (класний керівник Н.С.Оніщук) відбулося спортивно-музичне свято «Хай не буде переводу козацькому роду!». 

Фото без опису

Метою заходу було поглибити знання дітей про звичаї, традиції та життя козаків, формувати шанобливе ставлення до української історії, спонукати дітей наслідувати найкращі риси козаків.

Клас було поділено на  два рої «Джмелі» та «Соколята». Юні козачата співали, танцювали, змагалися в конкурсах: «Як козаки на конях скакали», «Як козаки через річку дівчат переправляли», «Козацька кмітливість», «Як козаки силою вихвалялись», «Як козаки борщ варили» тощо.

Фото без опису

Куштували діти козацький куліш та варенички, вправлялися в майстер-класі  гри на справжньому козацькому тулумбасі.

Перемогла в змаганні дружба та сила козацького духу. Рої нагородили  призами: футбольним м’ячем та «Козацьким лото» (придбані батьками учнів класу ). Усі учасники отримали незабутні враження.

Фото без опису

Батьківська спільнота, класний керівник щиро дякують за допомогу в організації свята та активній участі вчителя історії, полковника Вінницького реєстрового козацтва Коваля О.І., козацький рій «Єдність» навчально-виховного комплексу, учасника бойових дій ООС Добачевського М.М., який приготував справжній козацький куліш.

Фото без опису

Адміністрація школи