Щорічно в жовтні в нашому закладі проводиться місячник національно-патріотичного виховання. 14 жовтня у переддень    Дня захисника України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці  – у школі було проведено   ряд заходів, метою яких стало формування в учнів розуміння понять «єдність», «цілісність», «незалежність», «герой», «патріот», «захисник», плекання громадянських якостей, почуття щирої поваги і вдячності до захисників Вітчизни усіх поколінь та історичних віх.

Незабутнє враження на здобувачів освіти та працівників школи справили розповіді учасників АТО Пріображенського Романа Валерійовича та Шаповалюка Андрія Миколайовича. Разом із ними у молитві за всіх загиблих за незалежність України злилися серця учнів та педагогів.

Фото без опису

Випускники 11-Б класу відвідали могилу загиблого в АТО жителя с. Могилівки Шептицького Петра.

Фото без опису

Класний керівник 8-Б класу Фєнєва Н.О разом із своїми вихованцями  провела аудіоміст з учасником ООС, нашим земляком Челяновим Олександром та його бойовими побратимами.

Фото без опису

Справжніми друзями школи стали військовослужбовці місцевої військової частини на чолі з Шевчуком Русланом Миколайовичем. Заходи по відзначенню вказаних дат проведено в кожному класі. та переконання у всіх одне «Мир – це Добро, а Добро завжди перемагає». Завершальним моментом було частування справжньою солдатською кашею, приготовленою спільно військовослужбовцями та учнями школи.

Фото без опису