Вітаємо з Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 01.11.2019 16:10

Напередодні професійного свята Дня працівника соціальної сфери, яке в Україні відзначається щорічно у першу неділю листопада, привітати працівників Гніванського центру соціальних послуг «Джерело» прийшли секретар Гніванської міської ради Андрій Висідалко та перший заступник міського голови Олена Яковець.

«Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист громадян. Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Ви щоденно піклуєтесь про людей похилого віку, інвалідів, допомагаєте їм здолати життєві труднощі», - зазначила заступник міського голови Олена Яковець, а також побажала працівникам міцного здоров’я, щастя, радості та невичерпної життєвої енергії. Усім працівникам від Гніванської міської ради вручили квіти та подяки за сумлінну працю, чуйність та милосердя у виконанні своїх професійних обов’язків та реалізацію соціальної політики в Гніванській ОТГ.

Ще раз вітаємо всіх працівників соціальної сфери з професійним святом!