У ході підготовки до чергової сесії Гніванської міської ради відбулися засідання постійних комісій міськради. 18 листопада в кабінеті міського голови комісією з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва було розглянуто питання бюджету громади, а комісія з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики, регламенту та соціального захисту населення - питання порядку денного на відповідність чинного законодавства України.

На изображении может находиться: 6 человек, в том числе Ірина Стужук Кладова, Светлана Мельник, Володимир Кулешов и Елена Степаненко, люди сидят, стол и в помещении

На таких комісіях депутати мають змогу попередньо розглянути, детально вивчити, обговорити та надати свої пропозиції щодо питань, які будуть винесені на сесію.

На изображении может находиться: 8 человек, в том числе Борис Швець, Олег Кудирко и Женя Масенцов, люди улыбаются, люди сидят, стол и в помещении

Цього ж дня відбулася Погоджувальна рада, на якій було розглянуто проблемні та спірні питання.