Пекельнi цифри та слова у серце б'ють,
неначе молот,немов прокляття ожива,
рiк 33? Голод... Голод....

Нет описания фото.


В Демидiвськiй школi сьогоднi було проведено тематичний День вшанування пам'ятi жертв Голодомору 1932-1933рр. Дуже ретельно готувалися до заходiв, щоб не травмувати дитячу психiку. Адже тi подii', то суцiльний жах, про який говорити без слiз в очах було дуже важко.

На изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят, ребенок и на улице


Другокласницi виготовили паперовi незабудьки, так як ця квiтка вважаэться символом Голодомору, а ще колоски, якi назвали "Колоски надii'". Квiти прикрiпили до кожного дитячого та вчительського серця.З учнями 1-9 класiв був проведений урок- реквiэм " Свiча пам'ятi не згасне", на якому дiти переглянули вiдеоролик "Голодний дух" та пiсню- клiп у виконаннi Оксани Бiлозiр "Свiча", почули розповiдi про страшне життя тих рокiв. В кiнцi заходу вшанували хвилиною мовчання усiх померлих людей за перiод 32-33рр, а ця цифра надзвичайно велика.

На изображении может находиться: 1 человек, экран и в помещении


Буханець чорного хлiба, який стояв на столi , протягом заходу розломили i дали усiм присутнiм в залi. В ту хвилину шкiра "i'жилася", коли маленькi дiтки з особливою обережнiстю , щоб жодна крихта не впала на пiдлогу i'ли його. А це означаэ, що почуте i побачене сьогоднi торкнулося i i'хнiх маленьких сердець.

Адміністрація школи