У НВК відбулися урочистості з нагоди відзначення 6-ої річниці революції Гідності

Дата: 22.11.2019 11:52

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та революцію Гідності 2013 року. Цього дня вшановується патріотизм і мужність громадян, які захистили національні інтереси української держави та її європейський вибір.

На изображении может находиться: 7 человек, в помещении

У навчально-виховному комплексі відбулися урочистості з нагоди відзначення шостої річниці революції Гідності. Учні 11-х класів під керівництвом педагога-організатора О.А. Богацької підготували літературно-мистецьку композицію про героїв Майдану та Небесної Сотні.

На изображении может находиться: один или несколько человек, гостиная и в помещении

Хвилина молитовної задуми та кадри документального фільму, презентовані учасниками заходу, дозволили присутнім ще раз подумки перенестися в ті дні, коли в столиці України небайдужі українці протестували проти рішення проросійського уряду. Учасник революції Гідності, учитель історії Коваль Олександр Іванович, розповів про доленосні події 2013 року та висловив побажання молодому поколінню бути гідними своїх сучасників.

На изображении может находиться: в помещении
Спогади про ці події неможливо стерти з пам’яті чи помістити в один день, але цей день потрібен нам усім, щоб пам’ятати… Пам’ятати, що свобода варта того, щоб за неї боротися!

Адміністрація школи