Дорогі мої земляки - Могилівчани! Дякую Господу Богу та Вам усім за те що, доручили мені бути старостою, Вашим поводирем. А ще тішуся з того, що маю щастя працювати поряд з молодими, енергійним, невгамовними та активними депутатами Володимиром ПРІДОЛОБОЮ, Лілією КАПУЛОЮ, Зінаїдою БІЛОКОНЬ та Сергієм КОЖУХІВСЬКИМ.

На изображении может находиться: люди сидят

Саме вони ініціювали, а я підтримав їх ідею провести цієї суботи ЗАГАЛЬНОСІЛЬСЬКУ ТОЛОКУ (СУБОТНИК) по завершенню ремонтних робіт в Будинку культури та благоустрою центру села. Звертаюсь до Вас з великим проханням ОБОВ'ЯЗКОВО ПРИЙТИ НА ЦЕЙ СУБОТНИК та долучитись до великої справи ТВОРЕННЯ НОВІТНЬОЇ ІСТОРІЇ СЕЛА МОГИЛІВКИ. Приходьте самі та беріть із собою своїх друзів. Є гостра потреба в міцних чоловічих руках. Робота знайдеться для усіх. Вірю у Вас та чекаю на суботнику.

З повагою Староста Юрій МЕЛЬНИК