У Києві на спортивні базі "Динамо" в критому манежі відбувся "Кубок Єдності", в якому взяли участь футбольні команди: «Збірна мерів України», «Верховна рада», та «Маестро» (команда шоуменів України). З технічних причин у кубку не змогли взяти участь футболісти Уряду. Збірна мерів України виграла в команди Верховної ради 3:2 та зіграла в нічию з ФК «Маестро» 0:0, і здобула срібло! Перемогу отримали українські шоумени, третє місце - Верховна Рада. Після кубку Збірну мерів України запросив на зустріч Прем`єр - Міністр України Олексій Гончарук, який сам полюбляє спорт  і досить непогано грає у футбол. Під час бесіди Прем`єр подякував спортивним мерам, що пропагандують здоровий спосіб життя та представляють Україну на міжнародній арені. Також не обійшли питання розвитку громад та закінчення процесу децентралізації.

На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Володимир Кулешов, люди стоят

На изображении может находиться: 4 человека

На изображении может находиться: 14 человек, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

На изображении может находиться: 14 человек, в том числе Володимир Кулешов, люди улыбаются, люди стоят и на улице