Після об’єднання територіальних громад, обов’язки щодо складання актів обстеження матеріально-побутових умов заявників субсидій перейшли на працівників органів місцевого самоврядування. При попередньому дослідженні в нашій ОТГ до кінця 2019 року буде складено близько 1 тис. таких актів.

На изображении может находиться: 5 человек, в том числе Володимир Кулешов, люди сидят, стол и в помещении

Дана робота потребує обстеження домоволодінь та перевірки документів на відповідність.

При проведенні обстежень виявлено такі проблеми:

- відсутність номерів домоволодінь та дзвінків;

- непідготовленість заявника до складання акту (незнання інформації про своє домоволодіння, надання неповної інформації про своїх рідних тощо).

Ці питання були озвучені працівниками міської ради на нараді у міського голови.

Тому велике прохання до заявників: бути готовими до обстеження матеріально-побутових умов, надавати достовірну інформацію щодо домоволодіння та своїх близьких.

Увага! Управління праці та соцзахисту Тиврівської РДА надає списки заявників, лише після цього уповноваженими особами (працівниками міськради) починається процедура складання акту.