Відповідно до п.7. Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 6 від 12 січня 2011 року та рішення 41 сесії Гніванської міської ради 7 скликання від 20.11.2019 року №1041 «Про розміщення коштів бюджету Гніванської міської ОТГ на депозитних рахунках в установах банків у 2020 році» 26 грудня 2019 року о 15-15 в приміщенні міської ради відбувся конкурс з відбору банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів загального фонду бюджету Гніванської міської ОТГ на депозитних рахунках у банках: ПАТ КБ “Приватбанк”,  АТ “Ощадбанк”, АБ “Укргазбанк” та АТ “Укрексімбанк”.

Розглянувши всі надані заявки-пропозиції, документи, комісія одноголосно визначила АБ “Укргазбанк” переможцем конкурсу.