З 03.01.2020 року запроваджені нові рахунки для зарахування надходжень для усіх бюджетів (податків, зборів і платежів).

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» та наказу Державної казначейської служби України від 19.12.2019 № 355 «Про затвердження Змін до Довідника відповідності символу звітності коду класифікації доходів бюджету» оновлено перелік реквізитів рахунків у форматі IBAN для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Датою початку здійснення операцій з виконання державного та місцевих бюджетів відповідно до вимог Бюджетного кодексу України та Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» визначено 03.01.2020р.

Повний перелік усіх дохідних рахунків для нашої громади розміщений в розділі «Бюджет громади» – Рахунки для зарахування податків і платежів до бюджету громади.

О.Бережанська -начальник фінансового відділу

Гніванської міської ради