Новорічно-різдвяні свята – завжди сповнені добром та любов’ю, мріями і сподіваннями. Цієї зимової пори так хочеться забути щоденну заклопотаність і подивитися на новорічний світ дитячими очима: зустрітися з Дідом Морозом, Снігуронькою, поринути у світ українських традицій.

На изображении может находиться: 4 человека, в том числе Ольга Богацька, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

Учнівський та педагогічний колективи вітають з новорічними та різдвяними святами голову Гніванської ОТГ Кулешова В.В.; мецената школи, виконавця всіх дитячих мрії Дрозда А.С.; начальника відділу освіти Гніванської ОТГ Капулу Л.Ю.; ветеранів міста та голову ради ветеранів Шевчука І.І.; жителів міста; працівників навчально-виховного комплексу.

На изображении может находиться: 3 человека, в том числе Ольга Богацька, люди улыбаются, в помещении

Хай несе Вам Новий рік

Лиш достаток на поріг,

Щоб добро в житті велося,