На виконання вимог Податкового кодексу України, пункту 4.2 додатку 4 рішення  38 сесії Гніванської міської ради  7 скликання від 25.06.2019 року №924 "Про встановлення місцевих податків та зборів на території  Гніванської міської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік"  в частині справляння туристичного збору Гніванська міська рада повідомляє перелік податкових агентів зі справляння туристичного збору на території Гніванської міської обєднаної територіальної громади та інформацію про них:

Суб’єкт господарювання

Місце знаходження

ТОВ «Гніванський гранітний кар’єр»

м. Гнівань, вул.Привокзальна,7

Готельно-ресторанний комплекс «Гетьман» (юридична адреса: 23310, Вінницька область, Тиврівський район, м.Гнівань, вул.Соборна,85)

Даний Перелік не забороняє сплати збору до бюджету громади іншим податковим агентам та включення їх у перелік.